Varandas de Albufeira
****
Rua do ndico s/n, Albufeira, Portugal, 8200-139
Online rezervace
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Luna Varandas de Albufeira is a self-catering 4-star apartment accommodation located in Albufeira, just 800 metres away from the beach between the Strip and the Old Town.

The apartments include a kitchenette equipped with dishes, cookware and other kitchen utensils in favor of an independent stay. Guests can cool off in the refreshing freshwater outdoor swimming pool or paddle with the children in the kid's pool.

At Luna Varandas de Albufeira, guests can rent a bicycle or a car convenient for exploring the area more independently, or go strolling through Albufeira to discover some holiday hot-spots.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Varandas de Albufeira je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Faro, Portugal (FAO-Faro Intl.) - 15.75 mi
    • Portimao, Portugal (PRM) - 19.25 mi